Turvalisus

Võrkkiige eesmärkiks on lõõgastumine ning heaolu. See on võimalik vaid juhul, kui saab usaldada kiige turvalisust.

LA SIESTA eesmärgiks on võrkkiikede ja ripptoolide suurima turvalisuse tagamine, mistõttu töötavad nad pidevalt selle kallal, et ette näha erinevaid võimalikke ohte ja toodetele vajalikke parandusi tehes neid ennetada.

vastupidavus

Vastupidavus

Kõikide LA SIESTA võrkkiikede ja ripptoolide vastupidavus on kontrollitud. Selleks kasutatakse masinat, mis on loodud kiikede vastupidavuse testimiseks. Masina abil asetatakse tootele raskus, mis on selle kandevõimest 2,5 korda suurem. Tänu sellele on potentsiaalsed puudused võimalik tuvastada ja kõrvaldada enne kui toode jõuab uue omanikuni.

turvalisus

Turvalisus ennekõike – SafeTurn

1998. aastal leiutas LA SIESTA SafeTurn’i, s.o. võrkkiige kinnituses olev turvapöörel, mis ei lase kinnitusköitele vinti peale keerata. Just seetõttu on SafeTurn asendamatu lastele mõeldud toodete puhul, kuna lapsed on need, kellele meeldib eriti ripptoolidega pöörelda.

lastele

Lastele mõeldud võrkkiiged

Omades rohkem kui 20-aastast kogemust lastele mõeldud toodetega, tunneb LA SIESTA võimalikke ohte, mis võivad tekkida järelvalveta ja vale kasutuse korral. Koostöös Föderaalse Saksa Kehahoiaku ja Kehalise Tegevuse Edendamise Assotsiatsiooniga (BAG), on LA SIESTA välja töötanud lastele mõeldud võrkkiiged, mis vastavad kõrgeimatele turvanõuetele. Need kiiged on tavalistest võrkkiikedest väiksemad ja nende kinnitused on kaetud, et välistada lämbumisoht.

rheinland

TÜV-Rheinland

Võrkkiikede kinnitussüsteeme ja aluseid arendades teeb LA SIESTA koostööd tarbijakaitse organisatsiooniga TÜV-Rheinland. Nende eksperdid veenduvad, et tooted rahuldaksid kõiki turvanõudeid ja annavad disaini-alaseid suuniseid, et kõrvaldada igasugused võimalikud ohud. Kõik LA SIESTA võrkkiikede kinnitussüsteemid ja alused omavad GS-logo.