Kangad

Võrkkiiged on enamasti tehtud puuvillast. Soovides aga, et võrkkiik oleks ka ilmastikukindel ning peaks vastu sagedasel reisimisel, on sul kindlasti hea meel kuulda, et just sellisteks juhtudeks on osade võrkkiikede valmistamisel kasutatud materjale nagu HamacTex® või langevarjusiid.

Puuvill

Puuvill

Võrkkiiged on enamasti valmistatud puuvillast, sest materjali omadused on selleks otstarbeks ideaalsed – puuvill ei rebene, imab hästi niiskust ja on pehme.

LA SIESTA pakutud puuvillast kiiged on tehtud puhtast puuvillast (100%) ning erinevalt taaskasutatud puuvillast võimaldab see kasutada erksaid värve ning tagab maksimaalse mugavuse ja kauakestvuse.

Mahepuuvill

Mahepuuvill

Mahepuuvill on samuti väga levinud materjal võrkkiikede valmistamisel kuna seda kasutades on võimalik kaitsta nii puuvilla kasvatavaid inimesi kui ka keskkonda. Samas on sel kõik tavalise puuvilla eelised. Kuna mahepuuvilla kasvatatakse keemilisi aineid kasutamata, sobib see suurepäraselt lastele ja beebidele mõeldud toodete jaoks.

LA SIESTA mahepuuvillast võrkkiiged on rahvusvaheliselt tunnustatud sertifitseerimisfirma Control Union poolt kinnitatud OE 100 standardile vastavaks.

sertifikaat

HamaxTex

HamacTex®

Need, kes tahavad enda võrkkiige ööseks välja jätta, peaksid mõtlema kiige peale, mis on tehtud tehiskiust nagu HamacTex®.

HamacTex® on ilmastikukindel kiud, mida LA SIESTA toodab just võrkkiikede jaoks. See on UV-kindel ja vett-tõrjuv, pidades nii hästi vastu tuule, vihma ja päikese käes olles, säilitades oma funktsionaalsuse ja erksad värvid.

LA SIESTA pakub väga laias valikus HamacTex® materjalist toodetud võrkkiikesid ja ripptoole.

Langevarjusiid

Langevarjusiid

Soovides võrkkiike kaasa võtta reisidele, peaksid mõtlema langevarjusiidist tehtud kiige peale. Langevarjusiid, mis on valmistatud kolmnurkse läbilõikega nailonkiust on väga kerge materjal ning seetõttu suurepärane reisimiseks mõeldud võrkkiikede jaoks.

Langevarjusiidist tehtud võrkkiik võtab kokkuvolditult vähem ruumi kui 0,7 L pudel.

Materjali pinnastruktuur on üsna sarnane siidile, mistõttu see hingab hästi ja sobib ideaalselt reisimiseks soojemates piirkondades.