Kuidas osta?

Ostmine Kiiged.ee veebikauplusest on imelihtne ja mugav!

OSTUKORV

Lisage soovitud toode või tooted ostukorvi, vajutades nupule „LISA KORVI“ toodete all.

Oma ostukorvi sisu on võimalik näha igal hetkel lehekülje paremal üleval ääres. Liikudes kursoriga nupule „OSTUKORV”, on võimalik avada ostukorv ning teha kõiki ostukorviga seotud toiminguid: eemaldada kaupu ostukorvist või muuta valitud kaupade koguseid (sel juhul ära unusta vajutamast “UUENDA OSTUKORVI” nuppu!) ja vormistada ostu.

KASSA

Ostu vormistamiseks tuleb üleval paremas nurgas asuvast Ostukorvi hüpikmenüüst valida “VORMISTA OST” või, olles Ostukorvis olevate toodetega tutvumas, vajutada nuppu “MINE KASSASSE”. Järgnevalt sisestage arvele minevad andmed ning oma kontaktandmed ning sooritage makse vastavalt eelnevalt valitud makseviisile.

Tellimuse kinnitus ja arve saadetakse teie e-posti aadressile. Tellimuse kinnitus saabub automaatselt kohe pärast tellimuse esitamist. Arve vormistatakse pärast makse laekumist.

Teie tellimusega tegeletakse esimesel võimalusel, tööpäevadel 09:00-17:00.

Kui tellitud kaup on Kiiged.ee laos olemas, pannakse see kliendile teele hiljemalt 3 (kolme) tööpäeva jooksul alates arve tasumisest. Kui toodet kohapeal pole, jõuab toode Teieni 7 (seitsme) tööpäeva jooksul.