Meist

kiigedeevalguskoda

 

Kiiged.ee e-pood omab LA SIESTA PREMIUM WEBSHOP märki ja esindab täielikku LA SIESTA tootevalikut. E-poodi peab Valguskoda OÜ. Kiiged.ee on Eesti esimene ja suurim e-pood, mis keskendub võrkkiikede, ripptoolide ja nende tarvikute müügile.

Valguskoda OÜ on perefirma, millel on üks esinduspood Tallinnas ja kaks e-poodi. Valguskoda tegeleb erinevate elustiili toodete, tervisetoodete, poolvääriskivide ning ehete impordi, jae- ja hülgimüügiga. Toodete kvaliteedile erilist rõhku pannes, omab Valguskoda ainuõigusi paljude välismaiste kaubamärkide levitamisele Eestis.

 

lasiesta

LA SIESTA on perefirma, millel on kontorid nii Miamis kui Hispaanias ja mille peakontor asub Jugenheimis Saksamaal. Firma on 1991. aastast arendanud, turustanud ja levitanud kõrgkvaliteedilisi Lõuna-Ameerikas tehtud võrkkiikesid ja ripptoole. LA SIESTA pakub ka erinevaid kinnituskomplekte, võrkkiige aluseid ja eraldi tooteid lapsi, beebisid ja reisijaid silmas pidades.

Kliendid üle maailma hindavad LA SIESTA tooteid nii nende värvikirevuse, kuid peamiselt kõrgekvaliteedilise töö, uskumatu mugavuse ja vastupidavuse tõttu.